Güney Autoclub Adana

ADANA AUTOCLUB/GÜNEY
CAR CARE


Adres: Yeni Mahallesi, 87071 Sok. No:3, 01200 Seyhan/Adana, Türkiye

Telefon: +90 322 271 08 21 / 0 549 433 19 73

AutoClub
Seramik Kaplama
SERAMİK KAPLAMA

Uzun yıllar boyunca silikon içerikli cilaların hüküm sürdüğü car care sektöründe değişen boya teknolojisi ile  birlikte ortaya çıkan harelenme problemi nano teknoloji ile üretilen cilalar sonrasında kısmen son bulmuştu. Otomobil yüzeyindeki parlaklığı 1 yıl gibi sürelere taşıyan nano cilalara rağmen beklenti her zaman çok daha zor çizilen, parlaklığı daha uzun süre muhafaza eden koruyucular oldu.

2010 yılından itibaren ortaya çıkmaya  başlayan seramik boya koruma ürünleri pazardaki müşteri beklentisini büyük oranda karşılayan ürünler oldu. Daha zor çizilen, parlaklığı birkaç yıla taşıyan seramik kaplama uygulamaları ile otomobiller artık çok daha fazla koruma altında!

Seramik Kaplama da aslında nano teknoloji kullanılarak elde edilen bir ürün.  Silisyum oksit, elmas, cam, kil, kaolen, kuvars, gümüş ve felsaptın nano teknoloji kullanılarak bir araya getirilmiş, nano teknoloji ile kovalanet bir bağ oluşturacak şekilde üretilmiş bir üründür.

Seramik doğada tek başına bulunan bir madde değil ama sertlik olarak akla ilk gelen malzemelerden birisi olduğu için ürün bu isimle anılıyor.

Seramik kaplama uygulamaları ve boya koruma uygulamaları çok fazla birbirine benziyor olsa da bu uygulamalar birbirinden faklı ve birbirlerini tamamlayıcı uygulamalardır.

Seramik kaplama uygulamasını temizlenmemiş bir yüzeyde yapmak mümkün değil. Yapılabilir ama bu durumda çizikleri, reçineleri, ziftleri, hareleri koruma altına almış oluruz.

Seramik kaplama uygulaması öncesinde mutlaka yüzey temizleme, çizik giderme, parlatma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Standartlarına uygun bir şekilde yapılmış bir boya temizleme parlatma uygulamasının üzerine yapılacak olan seramik kaplama uygulaması mükemmel sonuç verecektir.

AutoClub'ın Alman Polytop firması ile geliştirdiği yeni nesil cilalar ile otomobil yüzeyinde hedeflenen mükemmel parlaklığa ulaşmak artık mümkün. Ulaşılan bu yüzeyin koruması için de yüzey ısı testi, tuzlu su testi ve  rüzgar hızına dayanıklılık testini başarı ile tamamlamış AutoClub Seramik Kaplama mükemmel bir koruma ürünüdür.

AutoClub Seramik Kaplama  uygulandığı yüzeye moleküler yapışma sağlayarak nüfuz eder. Wax değildir, yüksek sıcaklıklarda deforme olmaz.

ACT360 boya koruma uygulamasının temizleme ve parlatma aşamaları eksiksiz olarak yapılır. Son aşama olan wax uygulaması yerine ise AutoClub Seramik Kaplama ürünü kullanılır.

Türkiye'de sadece AutoClub Uygulama Merkezlerinde uygulanan AutoClub Seramik Kaplama uygulaması ile üstün bir parlaklığa kavuşan otomobil yüzeyi dış etkenlere karşı koruma altına alınır.

AutoClub Seramik Kaplama uygulaması sonrasında otomobile 2 yıl parlaklık garantisi AutoClub tarafından verilmektedir.

AutoClub Logo
ADANA AUTOCLUB/GÜNEY
CARE CARE

Adres:
Yeni Mahallesi, 87071 Sok. No:3, 01200 Seyhan/Adana, Türkiye

Telefon: +90 322 271 08 21 / 0 549 433 19 73